Bartın Estetik Diş Hekimliği

Bartın estetik diş hekimliği hakkında hakkında merak edilen her şeyi ve detaylı bilgileri sizin için en basit haliyle anlattık.

Estetik diş hekimliği, kişinin daha iyi bir gülüş elde etmesi için ağız içinde yapılan uygulamaların tamamını içeren bir diş hekimliği dalıdır.

Diş estetiği kişilerin korkmadan gülümsemelerine ve dolayısıyla sosyal hayatlarına etki eden en önemli faktördür. Gülümsendiğinde göze hoş görünen dişlere sahip olmak kişilerin yaşamlarına pozitif etki sağlar. Güzel bir gülüşe sahip olmak günümüz sosyal yaşamında çok önemli bir yere sahip olan kişisel bakımın en önemli belirtilerindendir. Estetik dişlere ve dolayısıyla güzel bir gülüşe sahip olmak, kişinin öz güvenini arttıran ve özel ve iş yaşamında daha başarılı ve mutlu olmasını sağlar.

Diş estetiği, kişilerin güzel görünen dişlere ve dolayısıyla daha güzel bir gülüşe sahip olmalarını sağlamak için yapılır.

Bartın Gülüş Tasarımı

Diş estetiğinde farklı yöntemler tek tek veya bir arada kullanılır. Estetik diş hekimleri tarafından sıklıkla kullanılan 6 adet diş estetiği yöntemi vardır.

  1. Diş implantları
  2. Diş kaplamaları
  3. Lamina (yaprak) porselenler
  4. Porselen dolgular
  5. Diş taşı temizliği
  6. Diş beyazlatma
Bartın Estetik Diş Tedavi Seçenekleri

İmplant diş tedavisi, eksik dişlerin yerini doldurmak için çene kemiğinin içine yerleştirilen, uzun ömürlü ve yaşam boyu kullanılabilecek titanyumdan yapılmış vidaların üzerine diş protezleri yerleştirilmesi işlemidir. Bu tedavi hakkında daha fazla bilgi almak için implant diş ile ilgili sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Estetik Diş Hekimi Bartın

Diş kaplama, fonksiyonel veya estetik amaçlı olarak dişlerin belli maddeler ve köprüler ile kaplanması işlemidir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için ile diş kaplama tedavisi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Lamine (yaprak) porselen diş tedavisi, dişte hasara neden olmayan, diş üzerinde herhangi bir aşındırma yapmayan kompozit dolgu malzemelerinin dişe yapıştırılmasıyla uygulanan, estetik diş hekimliği tedavi yöntemidir.

Bartın Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

Porselen dolgu, dişte fazla kayıp olduğu durumlarda tercih edilen, dişin doğal görünümünü ve estetiğini koruyan, dişin eksikliğini tamamlamada kullanılan başarılı bir tedavi yöntemidir.

Diş taşı, dişlerin üzerinde meydana gelen, genellikle alt dişlerin iç yüzeyinde ve üst dişlerde arka dişlerin yanağına bakan yüzeylerinde oluşan sert mineral birikintisidir. Diş taşı tedavisinde bu sert mineral birikintileri diş yüzeyinden uzaklaştırılır. Bu konuda hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen diş taşı temizliği sayfamızı ziyaret ediniz.

Diş beyazlatma, diş hekimleri tarafından uygulanan özel beyazlatma jelleri yardımıyla dişlerin beyazlatılmasını sağlayan bir tedavi yöntemidir.

Bartın ilinde estetik diş hekimliği uygulamaları yapan birçok uzman bulunmaktadır. Diş hekiminizden alacağınız randevu ile Bartın estetik diş hekimliği fiyatları ve yöntemleri konusunda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Estetik Diş Tedavileri Bartın

Bartın estetik diş fiyatları, uygulamayı yapacak diş hekimine, kullanılacak malzemelere ve estetik diş işlemlerinin neler olduğuna ve zorluğuna gibi birçok faktöre göre şekillenmektedir. Diş kliniğimizde estetik diş ücretleri konusunda gerekli bilgiler, işlemler yapılmadan önce ayrıntılı ve net bir şekilde hastalarımıza açıklanmaktadır. Estetik diş fiyatları hakkında net bilgi almanız için diş hekiminize mutlaka muayene olmanız gerekmektedir. Diş hekiminize muayene olmadan öğreneceğiniz estetik diş fiyatları yanıltıcı olabilir.

Estetik diş fiyatları ve diş estetiği yöntemleri hakkında detaylı bilgi almak için Bartın bölgesinde diş estetiği uygulamaları yapan Diş Hekimi Gökhan Güneş’ten randevu alabilirsiniz.

Bartın Estetik Diş Hekimi Gülen Bir Kişi Resmi

Bartın ESTETİK DİŞ RANDEVUSU

Sizde estetik dişlere sahip olmak istiyorsanız hemen diş hekiminizden randevu alın.

Estetik Diş Hekimliği Randevusu Al

2 Comments

Diş Hekimi Gökhan Güneş

Şenay Hanım Merhaba,

Diş dizilişi çapraşık olanlar, diş aralığında geniş boşluklar bulunan kişiler, doğal rengini kaybetmiş dişlere sahip olan kişiler, genel bir ifade ile dişlerinde var olan sorunlardan dolayı gülümsemesi olumsuz etkilenen herkes diş estetiği yaptırabilir.

Diş estetiği uygulamaları, kişinin genel ve ruh sağlığına olumlu yönde katkı sağladığı için oldukça önemli bir konudur.

Kısaca özetlersek; dişlerinin görüntüsünden memnun olmayan olan herkes, kendi durumuna göre planlanacak tedavi yöntemi ile diş estetiği tedavisinden faydalanarak istediği görünüme kavuşabilir. Size uygun diş estetiği tedavi seçenekleri hakkında bilgi almak için Bartın bölgesinde çalışan diş hekimlerine muayene olmanızı tavsiye ederim.