Bartın Diş Beyazlatma (Bleaching)

Bartın diş beyazlatma kliniğinde, Bartın’daki en iyi kozmetik diş beyazlatma tedavisini sağlama konusunda çalışmaktayız. Amacımız Bartın diş beyazlatma tedavisinde en iyi hizmeti sunmaktır.

Misyonumuz, Bartın diş beyazlatma tedavisinde yüksek kaliteli hizmet sunarak, lider konumumuzu sürdürmektir.

Beyaz dişlere sahip olmak bütün dünyada olduğu gibi Bartın’da da herkesin arzusudur. Uzun yıllara dayanan çalışma hayatımda, Bartın’da, beyaz dişlere sahip olmayan insanların dişleri gözükmesin diye gülmekten kaçındığını gözlemlemekteyim.

Bartın diş beyazlatma kliniğinde çalışma arkadaşlarım ile birlikte, hastalarımızın her birine profesyonel diş beyazlatma ve en iyi hizmeti sağlamak için Şadırvan Cad. No: 12/1 Bartın adresinde birlikte çalışmaktayız.

Bartın diş kliniğinde uzun yıllardır diş beyazlatma tedavisinde uzmanlaşmış bir diş hekimi olan Gökhan Güneş, Bartın’da diş beyazlatma uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız en iyi seçimlerden birisidir. Bartın’da diş beyazlatma yaptırtmak ağrılı mıdır? ve Bartın’da diş beyazlatma uygulaması ne kadar sürer? gibi aklınıza gelebilecek tüm sorularınızı ve genel olarak Bartın diş beyazlatma tedavisi hakkında merak ettiğiniz her soruyu sizin için en basit haliyle yanıtlayabiliriz.

Diş beyazlatma (bleaching), dış etkiler nedeniyle dişlerde oluşan sararmaların ve lekelerin, dişlerin üzerine sürülen beyazlatma jelleri yardımıyla giderilme işlemidir. Diş beyazlatma tedavisi, Bartın’da en çok kullanılan diş estetiği işlemlerinden biridir.

Bartın Diş beyazlatma yöntemleri 4 farklı gruba ayrılmaktadır.

  • Ofis Tipi Diş Beyazlatma (Ofis Bleaching)
  • Ev Tipi Diş Beyazlatma (Home Bleaching)
  • Tek Diş Beyazlatma
  • Hibrit Diş Beyazlatma Yöntemi (Ev ve ofis tipi)

Bütün diş beyazlatma yöntemlerini Bartın diş beyazlatma kliniğinde yüksek başarı ile uygulamaktayız. Hangi diş beyazlatma yönteminin sizin için uygun olduğunu öğrenmek için Bartın diş beyazlatma kliniğinden randevu almanız gerekmektedir.

Bartın diş beyazlatma tedavisi, dişlerdeki renk ve leke problemlerinin ortadan kaldırılması, Bartın’da yaşayan kişilerin daha beyaz dişlere sahip olması için yapılan bir tedavi yöntemidir.

Bartın diş hekimlerinin uyguladığı ofis tipi diş beyazlatma uygulaması ile diş rengi 2-3 ton açılır. Bartın diş beyazlatma tedavisi uygulandıktan sonra diş renginde belirgin bir fark oluşur ve hem estetik açıdan hem de hijyen açısından dişler daha iyi bir görünüme kavuşur.

Bartın Diş Beyazlatma Tedavisi Öncesi Sonrası

Bartın diş beyazlatma kliniğimizde uyguladığımız ofis tipi diş beyazlatma yöntemi (ofis bleaching), evde uygulanan yöntemlere göre daha etkili olan bir tedavi yöntemidir. Bartın diş beyazlatma kliniğinde gerçekleştirilen işlemlerde kullanılan beyazlatıcı ajanların peroksit oranı daha yüksek olduğundan beyazlatma daha hızlı olur ve ev tip beyazlatma uygulamalarına göre kalıcılığı daha uzundur.

Bartın diş beyazlatma kliniğinde, diş beyazlatma işleminden önce, daha etkili sonuç almak için, diş taşı temizliği yapılması gerekebilir.

Bartın diş beyazlatma kliniğinde, tedavi öncesi ve sonrası diş rengi tespiti yapılmaktadır. Bartın diş beyazlatma seanslarında dişlerinizin fotoğrafı alınarak, renk tespiti yapılmakta ve operasyonun başarısı hastaya gösterilmektedir.

Bartın diş beyazlatma kliniğimizde, dişlerdeki renklenmeye ve sararmaya göre işlem sayısı belirlenmekte, genellikle 2 veya 3 seans uygulama gerekmektedir. Kaç seansta işlemin tamamlanabileceğini öğrenmek için Bartın diş beyazlatma kliniğinden randevu almanız gerekmektedir.

Bartın diş beyazlatma kliniğinde, diş etlerinin üzeri zarar görmesini önlemek için koruyucu bir bariyer ile kapatılır ve sonrasında beyazlatma jeli diş yüzeylerine uygulanır, beyazlatma ajanlarının aktive edilmesi için UV ışını tatbik edilir. Seanslar arasında Bartın’da bulunan hastalarımızdan belirli içeceklerden (çay, kahve, kola, alkol gibi) uzak durmalarını ve mümkünse sigara kullanmamalarını rica etmekteyiz. Bartın’da bulunan hastalarımıza, beyazlatma seansları arasında görülebilen diş hassasiyetle karşı, hassasiyet giderici diş macunları kullanmalarını önermekteyiz.

Bartın diş kliniğimizde, diş beyazlatma ve diş taşı temizliğinin tamamen farklı tedaviler olduğunu hastalarımıza anlatmaktayız. Bartın diş taşı temizliği tedavisinde, dişin rengi değişmemekte, dişe ait olmayan, dişin üstünü kaplayan leke ve kirler giderilmektedir. Bartın diş beyazlatma tedavisinde ise dişin kendi rengi değişmekte ve sarı tonlardan beyaz tona dönmektedir.

Bu işlemleri şu şekilde örneklendirebiliriz; Bartın’da evinizde çamaşır makinesine attığınız bir giysinin yıkama sonrası lekeleri ve kirleri gider, bu diş taşı temizliğine benzerken, çamaşır suyuna bastırdığınız bir giysinin ise rengi olduğundan daha beyaz bir hale gelir, bu da diş beyazlatmaya benzemektedir.

Bartın Lazerle Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma işleminin Bartın diş beyazlatma kliniğimizde doktor kontrolünde yapılması durumunda dişlere hiçbir zararı yoktur. Bartın diş hekimi kontrolü olmadan kullanılan diş beyazlatma ürünleri, diş ve dişetlerinde yapısal bozukluklara neden olabilmektedir. Bu nedenle Bartın diş beyazlatma tedavisinin mutlaka doktor kontrolünde yapılmasını tavsiye etmekteyiz.

Normal şartlarda Bartın beyazlatma tedavisi sonrası dişleriniz 2-3 yıl rengini koruyacaktır. Fakat aşırı miktarda çay, kahve, sigara tüketiminiz varsa Bartın diş beyazlatma tedavisi sonrası beyazlığın kalıcılık süresi kısalabilir. Bu gibi durumlarda dişlerin beyazlığını kaybetmeden 6 ayda bir düzenli olarak kontrollerin yapılması ve Bartın diş hekimi tavsiyesine göre gerektiği takdirde Bartın diş beyazlatma işleminin tekrarlanması gerekmektedir. Bu sayede Bartın diş beyazlatma tedavisi sonrası dişlerde kazanılan beyazlığın daha uzun ömürlü olması sağlanabilir.

Bartın diş beyazlatma tedavisi sırasında ve takip eden 1-2 gün içinde çok az, belli belirsiz, diş hassasiyeti olabilir fakat bu geçici bir durumdur ve kendiliğinden geçecektir.

Bartın ilinde diş beyazlatma uygulayan birçok diş beyazlatma kliniği ve uzman doktor bulunmaktadır. Bartın’da diş beyazlatma tedavisi yapan özel diş kliniklerinde, diş beyazlatma yöntemleri ve Bartın diş beyazlatma fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bartın diş beyazlatma fiyatları tedaviyi yapacak diş hekimine, kullanılacak malzemelere ve tedavinin zorluğuna göre şekillenmektedir. Bartın diş beyazlatma kliniğimizde diş beyazlatma fiyatları konusunda gerekli bilgiler, tedavi öncesinde ayrıntılı ve net bir şekilde hastalarımıza açıklanmaktadır. Bartın diş beyazlatma fiyatları hakkında net bilgi almanız için diş hekiminize mutlaka muayene olmanız gerekmektedir. Diş hekiminize muayene olmadan öğreneceğiniz Bartın diş beyazlatma fiyatı yanıltıcı olabilir.

Diş beyazlatma fiyatları ve diş beyazlatıcı yöntemler hakkında detaylı bilgi almak için Bartın bölgesinde diş beyazlatma uygulaması yapan Diş Hekimi Gökhan Güneş’ten randevu alabilirsiniz.

Bartın diş beyazlatma kliniği, Şadırvan Cad. No: 12/1 adresinde yer almaktadır. Bartın diş beyazlatma kliniği Google haritalar konumuna bu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bartın diş beyazlatma yapan diş hekimleri

Bartın DİŞ BEYAZLATMA RANDEVUSU

Sizde beyaz dişlere sahip olmak istiyorsanız hemen Bartın diş beyazlatma kliniğinden randevu alın.

Randevu al

7 Comments

Diş Hekimi

Ofis tipi diş beyazlatma uygulaması zaman kısıtlaması olan hastalar için oldukça uygun bir yöntemdir. Ofis tipi beyazlatma uygulamasının süresi diğer yöntemlere göre daha kısa sürer. Diş hekimi tarafından dişlerin üzerine sürülen beyazlatma jeli UV ışını ya da lazer yardımıyla aktif hale getirilir ve beyazlama uygulaması ortalama 1 saat sürer.

Diş Hekimi Gökhan Güneş

Merhaba Onur Bey,

Hasta muayenesi yapılmadan diş beyazlatma fiyatı veremiyoruz. Size bu konuda mail ile de bilgi verdik. Yapılacak en doğru yöntem bir tetkik randevusu ile mevcut durumu tespit etmektir. Bu sırada yapılması gereken işlemler, önerilerimiz ve fiyat hakkında detaylı bilgi verebiliriz.

Sağlıklı günler dilerim

Diş Hekimi Gökhan Güneş

Diş Hekimi Gökhan Güneş

Rana Hanım merhaba,
Muayene olmadan diş dolgusu ve kanal tedavisi fiyatı vermek mümkün değildir, bu nedenle bir randevu alarak diş hekiminize muayene olmanız gerekmektedir.

Furkan ALPUĞAN

Gökhan Bey Merhabalar! Gömülü diş ve iki orta dişin arası da boşluk, ordotonti tedavi önerildi bana, tabi ki görmeden fiyat veremezsiniz ama kliniğinize gelmek istiyorum. Muayene ücretli midir acaba…